Position: Inginer Programare Productie
Job Category: Tesa

Cerinte specifice postului:

  • Absolvent studii superioare;
  • CunostinteExcel -nivel mediu;
  • Cunostinte limba engleza–nivel conversational;
  • Capacitate analitica, initiativa, lucru in echipa, responsabilitate,
    abilitati de comunicare, atentie distributiva, buna organizare a sarcinilor;
  • Disponibilitate pentru program prelungit, dupa caz;
  • Experienta profesionala similara si/sau in domeniul productiei constituie avantaj.

Descrierea jobului:

Sarcini principale specifice postului:

  • analiza cereri de oferta si transmitere raspuns catre clienti;
  • analiza tehnica, lansare in executie si urmarirea realizarii comenzilor (urmarire proces);
  • colectare si analiza date (dpdv chimic, proprietati, dimensiuni, forma, etc.);
  • introducere date in sistem informatic (SAP);
  • intocmire documentatii specifice, transmitere instructiuni programare, urmarire realizare produse;
  • activitate specifica muncii de birou.

Compania ofera:

  • Oportunitati de training (program adaptare profesionala – 6 luni),
  • Dezvoltare cariera;
  • Tehnologii si echipamente performante;
  • Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
EN