Position: Inginer productie
Job Category: Tesa

Cerinte specifice postului:

  • Absolvent facultate studii tehnice, stapanirea cel putin a cunostintelor generale in domeniul studiat;
  • Cunostinte de limba engleza: minim nivel mediu (scris si vorbit); interviul se va sustine si in limba engleza;
  • Cunostinte operare PC: MS Office (Outlook, Word, Excel, PPT – minim nivel mediu);
  • Experienta in domeniu;
  • Meticulozitate si aptitudini puternice dе analiza si rezolvarea problemelor;
  • Abilitati si cunoasterea limbajului tehnic;
  • Abilități dе sinteză, de analiză, dе eficientizare și prioritizarea activităților;
  • Atenție la detalii, capacitate dezvoltată dе concentrare.
  • Spirit de initiativa, lucru in echipa, responsabilitate, abilitati de comunicare;
  • Experienta in domeniu similar poate constitui avantaj.

Descrierea jobului:

  • Urmarirea activitatii la liniile de productie;
  • Identificarea oportunitatilor de imbunatatire a activitatii (crestere eficienta si productivitate, reducere costuri, etc.);
  • Adaptarea tehnologiei de fabricatie pentru dezvoltarea de produse noi;
  • Urmarirea lucrarilor de revizii, reparatii si a istoricului componentelor schimbate;
  • Intocmire/revizuire instructiuni de lucru.
  • Program lucru L-V, 08:00 -16:00;
  • ~20% birou/ 80% teren.

Compania ofera:

  • Oportunitati de training, dezvoltare cariera;
  • Tehnologii si echipamente performante;
  • Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
EN