Position: Inginer Mecanic
Job Category: Tesa

Cerinte specifice postului:

  • Studii superioare cu profil tehnic (Mecanica, TCM, EPI);
  • Abilitati avansate executare si interpretare desen tehnic;
  • Cunostinte programe PC (AutoCAD / SolidWorks / Catia), MS Office;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Initiativa, comunicare, lucru in echipa.
  • Constituie avantaj detinerea certificarii in domeniul Design/Proiectare industriala.

Descrierea jobului:

  • Se implica in activitatile curente si planificate din cadrul echipei Mecanic;
  • Se preocupa cu scanarea si arhivarea documentatiei tehnice ale liniilor tehnologice;
  • Releveaza/proiecteaza subansamble si componente tehnologice;
  • Opereaza date in sistemul integrat SAP;
  • Participa la reviziile lunare/anuale, precum si la activitati corective;
  • Identifica si propune idei de imbunatatire a activitatii echipei, cat si generale

Compania ofera:

  • Oportunitati de training (program adaptare profesionala – 6 luni);
  • Dezvoltare cariera;
  • Tehnologii si echipamente performante;
  • Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
EN